Podnośnik koszowy

Oferujemy wynajem podnośnika koszowego.
Skorzystaj z PROMOCJI - tylko 80 zł za godzinę wynajmu wysięgnika z operatorem!
Wysięgnik o wysokości roboczej 15,5 m.

W związku z błyskawicznym rozwojem Alma Serwis, oferta firmy została wzbogacona o wysięgnik koszowy, którego wielorakie zastosowanie zdecydowanie ułatwia wszelkiego rodzaju prace na wysokościach.

Podnośnik koszowy, który wynajmujemy jest przystosowany do poruszania się nawet w bardzo ciasnych uliczkach, dzięki temu operator podnośnika jest w stanie dotrzeć praktycznie wszędzie.

 

Nowość! - Wysięgnik o wysokości roboczej 18 m.

Cena - 90 zł za godzinę z operatorem!

WYNAJMIJ PODNOŚNIK

 

  Pamiętaj! Na hasło "Google" otrzymasz 10% rabatu!

Chcemy zatem serdecznie zaoferować Państwu nasze usługi, związane z wynajmem podnośnika koszowego (tzw. zwyżki). Swoją działalność prowadzimy na terenie miasta Poznań, gdzie też sukcesywnie poszerzamy swoje doświadczenie w tej branży. Nasz operator, posiadający stosowne uprawnienia, wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego, również jest do Państwa dyspozycji, w ramach skorzystania z naszej oferty usługowej.

Podnośnik koszowy, który posiadamy służy nam także do realizacji zleceń naszych Klientów. Wybierając nasze usługi, otrzymują Państwo gwarancję rzetelnej i sprawnej obsługi w atrakcyjnej cenie. W Poznaniu i okolicy udało nam się zdobyć już wielu zleceniodawców, którzy chętnie korzystają z naszych usług. Posiadamy dwie wysokości podnośników koszowych, by jak najdokładniej sprostać Państwa potrzebom. Zachęcamy do zapoznania się także z warunkami promocji, których udzielamy naszym Klientom.

Galeria