Podnośnik koszowy

Wynajem podnośnika koszowego
Skorzystaj z PROMOCJI - tylko 80 zł za godzinę z operatorem!

 

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów, oferta firmy została poszerzona o usługi świadczone wysięgnikiem koszowym. Wynajmowaną maszynę obsługuje wykwalifikowana i przeszkolona kadra operatorska z wieloletnim doświadczeniem. Realizujemy różnego rodzaju zlecenia. Dysponujemy podnośnikiem koszowym, którego maksymalny wysięg wynosi 15,5 metrów i znajduje zastosowanie do wszelkich prac wykonywanych na wysokościach. Dodatkowo, tego typu podnośnik koszowy świetnie sprawdza się na planach filmowych lub zdjęciowych, gdy potrzebne są ujęcia z odpowiedniej wysokości.
Uwaga - Niedawno w ofercie pojawił się również podnośnik koszowy, którego maksymalny wysięg wynosi 18 metrów. Cena za godzinę wynosi 90 zł!

 
­ Wielozadaniowość

Istnieje szereg prac, które wymagają działań na wysokościach i zawody na stałe z tym związane. Nasz wysięgnik koszowy świetnie sprawdza się do tego typu działań. Szczególnie przydaje się do wszelkich prac dekarsko-­blacharskich, montażowych (gdy działanie również odbywa się na wysokości), do konserwacji oświetlenia zewnętrznego czy elewacji budynków, montowania reklam i billboardów oraz pielęgnacji zieleni. Dzięki 12­-to metrowej, maksymalnej wysokości roboczej, z łatwością dotrzesz do miejsca docelowego, nawet na sporych wysokościach. Wysięgnik koszowy obsługują przede wszystkim specjalnie przeszkoleni operatorzy, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem zyskują zaufanie coraz większej liczby klientów. Warto także wspomnieć o niewielkich kosztach wynajmu sprzętu ( TYLKO 80zł/h ) oraz możliwości uzyskania pomocy ze strony pracowników firmy. Gwarantujemy miły i dobry kontakt z klientem. Szanujemy także Twój czas, w związku z tym zapewniamy ekspresową realizację zlecenia i punktualność oraz najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.


­ Gwarancja bezpieczeństwa

Wysoka jakość naszych usług zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo. Jesteśmy otwarci na zlecenia zarówno od firm, jak i klientów indywidualnych. Oferujemy pomoc w zakresie pełnionych przez nas usług oraz miłą i kompetentną obsługę. Działamy przede wszystkim zgodnie z normami i przyjętymi
rozporządzeniami.

 

ZAMÓW WYSIĘGNIK KOSZOWY

 

  Pamiętaj! Na hasło "Google" otrzymasz 10% rabatu!
 
Galeria