Wywóz odpadów Poznań

Szukasz firmy oferującej kontenery na odpady zmieszane Poznań? Wśród propozycji Alma Serwis znajdują się różnego rodzaju kontenery, przeznaczone między innymi do wywozu odpadów budowlanych i poremontowych. Ponadto zajmujemy się wywozem odpadów zielonych (liści, gałęzi, ziemi).

Kontenery na odpady zmieszane Poznań - wybierz odpowiedni rozmiar

Aby dopasować rozmiar do ilości i wielkości odpadów, możesz zamówić kontenery o wymiarach:

1 m³, 1,7 m³, 2 m³, 2,7 m³, 3 m³,  3,7 m³, 4 m³, 5 m³, 6 m³, 8 m³, 10 m³, 12 m³, 14 m³, 18 m³, 20 m³, 22 m³, 24 m³, 32 m³, 34 m³, 36 m³, 38 m³, 40 m³

To Ty decydujesz, który z kontenerów najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Nasza oferta obejmuje kontenery o różnych wymiarach, w razie wątpliwości doradzimy Ci wybór odpowiedniego rozmiaru. Kontenery Poznań? Zgłoś się do nas! Zaufaj profesjonalistom i zamów u nas kontenery na odpady zmieszane w Poznaniu.

 

Naszą misją jest zapewnienie klientom kompleksowej i profesjonalnej obsługi, dlatego zajmujemy się również wywozem gruzu w Poznaniu. Oprócz wywozu gruzu i odpadów mieszanych świadczymy również usługi w zakresie przywozu żwiru, kamieni ozdobnych, ziemi ogrodowej, kory i wszelkich materiałów budowlanych, sypkich.

 

Wywóz odpadów Poznań – szerokie zastosowanie

Nasza firma świadczy usługi wywozowe w bardzo szerokim zakresie. W związku z tym udostępniamy zarówno kontenery o niewielkich rozmiarach (1,7m3), jak i znacznie większych (8m3). Dzięki temu możesz dopasować objętość do wszelkiego typu odpadów. Z doświadczenia wiemy, że nierzadko pozostałości po remoncie, lub przebudowie stanowią ogromne utrudnienie w dalszych działaniach, a pozbycie się problematycznych odpadów nie jest łatwą sprawą, zwłaszcza w dobie wzmożonych działań na rzecz ochrony środowiska. W związku z tym pomożemy Ci pozbyć się nie tylko gruzu, ale także waty szklanej, styropianu, elementów drewnianych, folii, plastiku i wielu innych. Wywóz śmieci Poznań? Tylko z Alma Serwis!

Bardzo częstym problemem jest niewielka przestrzeń na zewnątrz budynku. Zamawiając jeden z mniejszych kontenerów, możesz uniknąć niedogodności. W naszej ofercie niewątpliwie znajdziesz kontener odpowiadający Twoim oczekiwaniom pod wieloma względami.

 

Posiadamy także kontenery, które z powodzeniem pomieszczą odpady wielkogabarytowe. Bardzo kłopotliwa, szczególnie wśród osób posiadających duże ogrody, czy firm zajmujących się zielonymi obszarami publicznymi, jest konieczność utylizacji gałęzi, liści, ziemi i pozostałych odpadów zielonych. Świadczymy usługi także w tym zakresie i służymy profesjonalną pomocą.

 

Wywóz odpadów poremontowych Poznań – gwarancja bezpieczeństwa

Działamy w oparciu o wszelkie wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy. Gwarantujemy najwyższej jakości świadczenia oraz cenimy Twój czas, wobec tego zapewniamy bardzo szybką realizację zlecenia oraz punktualność, a wszystko to w trosce o bezpieczeństwo Twoje i środowiska!

 

Pamiętaj! Na hasło „Google” otrzymasz 10% rabatu!

Dla naszej firmy wywóz odpadów poremontowych Poznań oraz wszelkich innych odpadów nie stanowi najmniejszego problemu. Profesjonalizm i doświadczenie skutecznie pomagają nam kompleksowo i rzetelnie wykonywać każde zlecenie, z jakim zwracają się do nas Klienci. Na terenie Poznania i w okolicach zdobyliśmy już wielu zadowolonych kontrahentów, którzy ponownie skorzystali z naszych usług. Zarówno przywóz, jak odbiór kontenerów do wywozu odpadów odbywa się z naszą pomocą maksymalnie sprawnie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.  Oferujemy także inne usługi, jak wynajem podnośników koszowych (sprawdź szczegóły na: podnośnik koszowy Poznań). 

Wykwalifikowany zespół zajmujący się wywozem odpadów posiada ponadto wszelkie pozwolenia i certyfikaty, by świadczyć tę usługę. Jesteśmy najlepszymi specjalistami od wywozu odpadów poremontowych na terenie miasta Poznań i w okolicach, którzy za swoją pomoc oferują bardzo atrakcyjny cennik oraz wiele promocji na koszty zlecenia.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44