Kruszenie gruzu Swarządz

Wszystkim mieszkańcom Swarzędza i okolic, lokalnym przedsiębiorstwom budowlanym oraz instytucjom publicznym, oferujemy odbiór gruzu budowlanego oraz sprzedaż kruszywa.

Jesteśmy solidnym partnerem

Alma Serwis to lokalna kruszarnia gruzu z wieloletnim doświadczeniem, gwarantująca swoim klientom kompleksową obsługę i najniższe ceny.

Kruszenie gruzu jest procesem, który pozwala przetwarzać zbędne odpady remontowe i budowlane po rozbiórkach i modernizacjach, na wydajne i pełnowartościowe tworzywo wykorzystywane m.in.: pod budowę dróg i autostrad, przy układaniu kostki brukowej na placach i chodnikach, budowie obiektów specjalistycznych czy utwardzaniu terenu i dróg gruntowych. Szerokie zastosowanie kruszywa wymaga odpowiedniego sprzętu do jego produkcji. Nasza kruszarnia korzysta wyłącznie z niezawodnych maszyn od renomowanych producentów, co gwarantuje najwyższą jakość i doskonałe parametry oferowanego przez nas kruszywa.

 

Przyjmowanie gruzu – Swarzędz

Jeśli mieszkasz lub prowadzisz firmę na terenie Swarzędza lub okolic i masz do oddania:

 • gruz budowlany (czysty lub zmieszany),
 • gruz betonowy, ceglany, pustaki lub dachówkę,
 • elementy ceramiki i wyposażenia obiektów budowlanych,
 • fragmenty czystego asfaltu lub kruszywa bez smoły i substancji niebezpiecznych,
 • odpady po remontach i przebudowach dróg,

skontaktuj się z nami. Zapewniamy odbiór gruzu we własnym zakresie i bezpieczny transport w kontenerach lub specjalistycznych workach na gruz. Z nami w sposób legalny, bezproblemowy i bezpieczny dla środowiska naturalnego pozbędziesz się zalegającego gruzu z placu budowy lub terenu swojej firmy.

 

Sprzedaż kruszywa

Oprócz odbioru gruzu i jego kruszenia oferujemy również sprzedaż kruszywa o różnej grubości i gęstości. Parametry produkowanego przez nas surowca odpowiadają wymaganiom architektonicznym i konstrukcyjnym, dlatego zamówione w naszej kruszarni tłuczeń w pełni nadaje się do ponownego wykorzystania, np. przy budowie dróg lub do utwardzania terenu pod kostkę brukową czy budowę. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, jeżeli interesuje Cię zakup kruszywa albo jeśli posiadasz gruz budowlany i chcesz szybko i ekologicznie się go pozbyć.

Do współpracy zapraszamy: klientów indywidualnych ze Swarzędza i okolic, firmy oraz instytucje samorządowe i publiczne, zarządzające mieniem komunalnym, drogami lokalnymi lub infrastrukturą budowlaną. Każdemu z naszych klientów, w zależności od ich specyfiki jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie odbioru gruzu i sprzedaży kruszywa.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44