Wywóz odpadów Środa Wielkopolska

Niezależnie od tego, czy generujesz duże ilości odpadów budowlanych, czy chcesz pozbyć się pozostałości po remoncie, jesteś we właściwym miejscu.

Jesteśmy solidnym partnerem

Dysponujemy kontenerami na gruz o wymiarach : 1,7 m³, 2 m³, 2,7 m³, 3 m³,  3,7 m³, 4 m³, 5 m³, 6 m³, 8 m³, 16 m³

 

Alma Serwis to zespół profesjonalistów świadczących kompleksowe usługi z zakresu wynajmu kontenerów oraz wywozu śmieci. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i do podmiotów gospodarczych działających na terenie Środy Wielkopolskiej.

Doskonale wiemy, jak uciążliwe i zarazem problematyczne mogą być odpady po budowie, przeprowadzonych pracach remontowych czy po uporządkowaniu podwórka. Nie każdy wie, gdzie może oddać resztki tapet, opakowania po zużytych klejach i farbach, podłogi zawierające żywicę itp. Dzięki ofercie przygotowanej przez Alma Serwis możesz w legalny oraz ekologiczny sposób zlikwidować wszelkie nieczystości zalegające na Twojej posesji. Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość branży, a także zespół wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, gwarantując, że odbiór odpadów zostanie wykonany sprawnie, fachowo i terminowo.

 

Profesjonalne usługi wywozu odpadów w szerokim zakresie

Mając na uwadze oczekiwania Klientów, specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu odbioru oraz wywozu odpadów zarówno z prywatnych posesji, jak i z placów budowy znajdujących się na obszarze Środy Wielkopolskiej. Dysponujemy nie tylko niezbędnymi koncesjami i zezwoleniami, ale także specjalistycznym sprzętem w postaci kontenerów oraz podnośników koszowych.

W zakres oferty Alma Serwis wchodzi odbiór oraz wywóz następujących odpadów:

 • po budowie i remoncie – przyjmujemy od Klientów gruz ceglany i betonowy, a także materiały konstrukcyjne zawierające gips, resztki tapet i oklein, opakowania po wykorzystanych klejach i farbach, wełnę mineralną, styropian oraz materiały ceramiczne;
 • śmieci wielkogabarytowych – zdając sobie sprawę, jak problematyczne są tego typu odpady, wywozimy niepotrzebne łóżka, szafy, biurka, komody, wersalki, materace, dywany, umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, lustra itp.;
 • po sprzątaniu ogrodów, podwórek, parkingów – odbieramy nie tylko liście, ale także gałęzie, duże ilości trawy, rośliny zalegające na tarasach i balkonach.

Jeśli mieszkasz na terenie Środy Wielkopolskiej i chcesz pozbyć się uciążliwych nieczystości, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasze przedsiębiorstwo. Specjaliści z Alma Serwis pomogą w realizacji każdego zadania z zakresu odbioru i wywozu śmieci, gwarantując przy tym najwyższą jakość świadczonych usług.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44