Wynajem kontenerów Poznań

Cena wynajmu kontenera uzależniona jest od jego pojemności i czasu użytkowania. Umożliwiamy naszym klientom wybór pojemnika jaki potrzebują w dobrej cenie.

Jesteśmy solidnym partnerem

Klient, przewidując ilość odpadów, może zamówić u nas kontener pojemności: 1,7 m³, 2 m³, 2,7 m³, 3 m³,  3,7 m³, 4 m³, 5 m³, 6 m³, 8 m³, 10 m³, 12 m³, 14 m³, 18 m³, 20 m³, 22 m³, 24 m³, 32 m³, 34 m³, 36 m³, 38 m³, 40 m³. Niekiedy, w ciasnych podwórkach czy uliczkach lepszy będzie kontener o małych rozmiarach, innym razem bardziej opłacalny będzie kontener o dużej pojemności. Warto posegregować odpady, aby zapłacić mniej za ich utylizację, a wtedy lepiej zamówić większą liczbę mniejszych kontenerów.

 

Przykładowe wymiary naszych kontenerów:

 

 

 

 

Wywóz gruzu, odpadów i śmieci w kontenerach

Dzięki skorzystaniu z naszej oferty, otrzymają Państwo możliwość nie tylko wywozu gruzu, ale istnieje także opcja dostarczenia i odebrania przez nas kontenera na śmieci mieszane lub zielone. Dbamy o każdy szczegół w naszej obsłudze, by jej jakość zawsze była satysfakcjonująca dla Klienta. Ustawienie i odbiór kontenerów na gruz i nie tylko, odbywa się za naszym pośrednictwem w maksymalnie bezpieczny i komfortowy dla Państwa sposób. Na terenie Poznania i okolic zdobyliśmy już wielu zadowolonych Klientów, którzy są najlepszą wizytówką jakości naszych usług.

Dostarczamy nasze kontenery na gruz w każde miejsce, na terenie miasta Poznań i w okolicach. Chętnie służymy wszelką pomocą, która niewątpliwie przydaje się podczas przeprowadzania remontów, czy innych zabiegów, gdzie niezbędne są kontenery na śmieci. Nasza kompleksowa obsługa obejmuje nie tylko osoby prywatne, ale również i firmy np. budowlane, gdzie istnieje duże zapotrzebowanie na kontener na gruz.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44