Wynajem podnośnika koszowego Poznań

Dysponujemy podnośnikami koszowymi, przy których użyciu można wykonywać prace na wysokościach do 18 m.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie bezpiecznie możesz wynająć podnośnik koszowy Poznań, Alma Serwis poleca swoje usługi. Naszym klientom oferujemy wynajem podnośnika koszowego na terenie Poznania i okolic wraz z obsługującym go operatorem. Proponujemy konkurencyjną, bardzo niską cenę za godzinę pracy:

 • 180 zł za podnośnik koszowy sięgający do 20 m

Dzięki temu masz pewność, że Twoi pracownicy, wykonując pracę na wysokościach, będą w pełni bezpieczni, a ich poczucie bezpieczeństwa z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość wykonywanych przez nich zadań. Nasze urządzenia obsługiwane są przez wykwalifikowanych operatorów, posiadających w swej pracy wieloletnie doświadczenie. Dlatego też osoby pracujące w koszu wysięgnika będą mogły bez wysiłku i bez obawy o zagrożenie upadkiem pracować w tych miejscach, do których bez takiego podnośnika nie można się dostać, a budowa rusztowania byłaby zbyt kosztowna i czasochłonna.

 

Wynajem podnośnika koszowego Poznań – w jakich sytuacjach podnośnik koszowy jest praktyczniejszy niż drabina lub rusztowanie?

Prace na wysokościach można wykonywać przy wykorzystaniu drabin, rusztowań lub różnego rodzaju podnośników. Proponując usługi wynajmu podnośnika koszowego na terenie Poznania jesteśmy przekonani, że jest to najbezpieczniejsze i najtańsze urządzenie w sytuacjach, kiedy liczy się czas i szybkość wykonania zadania. Z drabiny można sięgnąć stosunkowo niewielkich wysokości, a praca na niej obarczona jest sporym ryzykiem. Z kolei rusztowanie opłaca się stawiać tylko wtedy, jeśli wykonywane na nim prace będą trwały przez dłuższy czas. Niektórych prac wysokościowych w ogóle nie da się wykonać z użyciem drabin lub rusztowań, bo tych po prostu nie ma gdzie ustawić. W sytuacji, gdy trzeba działać szybko, bezpiecznie i tanio, najkorzystniejszy będzie wynajem podnośnika koszowego.

 

Podnośnik koszowy Poznań – do jakich prac używany jest podnośnik z koszem?

Spośród wielu prac wysokościowych, w których wykorzystywane są robocze kosze na podnośnikach, najważniejszymi są wszelkie czynności związane z dekarstwem oraz montażem różnego rodzaju instalacji (np. elektrycznych lub antenowych). Bardzo często urządzenia te znajdują zastosowanie przy naprawach elewacji budynków, wieszaniu reklam, billboardów, naprawie oświetlenia, wymianie źródeł światła. Podnośniki z platformami roboczymi są wręcz niezastąpione przy przycinaniu gałęzi wysokich drzew. Chętnie korzystają z nich także filmowcy, wtedy gdy trzeba wykonać ujęcia zdjęciowe z odpowiedniej wysokości.

 

Wynajem podnośników Poznań – gwarancja bezpieczeństwa

Wszyscy operatorzy naszych podnośników koszowych przeszli wymagane przepisami szkolenia i zdali odpowiednie egzaminy, czego potwierdzeniem są stosowne, imienne uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT). Zwyżka to urządzenie zaliczane do kategorii podestów ruchomych, które muszą mieć zgodę na ich eksploatację wydaną  przez UDT. Wszystkie nasze zwyżki przeszły stosowne badania odbiorcze i zostały dopuszczone do użytkowania. Udokumentowaniem tego są odpowiednie protokoły oraz decyzje zezwalające na ich eksploatację, a także, znajdująca się na każdej zwyżce, naklejka informująca o dacie następnego badania okresowego.

Możemy wykonać prace wysokościowe za Ciebie. Jeśli nie ma kto wejść do kosza, nasz przeszkolony  pracownik może wykonać pracę – wynagrodzenie ustalane indywidualnie. Działamy w obrębie 50km od Poznania.

Oprócz wynajmu podnośników koszowych oferujemy usługi takie jak:

Kontenery Poznań to gwarancja wysokiej jakości usług i profesjonalnej obsługi – sprawdź nas!

Pamiętaj! Na hasło „Google” otrzymasz 10% rabatu!

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44