Kruszenie gruzu Poznań

Alma Serwis oferuje odbiór gruzu budowlanego, jego kruszenie oraz sprzedaż kruszywa. Specjalizujemy się w wykonywaniu swoich usług na terenie Poznania oraz okolicznych miast i miejscowości.

Jesteśmy solidnym partnerem

Zapewniamy elastyczny, indywidualny cennik naszych usług oraz bezproblemowy odbiór gruzu z placów budowy, rozbiórki lub po wykonanym remoncie. W codziennej pracy wykorzystujemy niezawodne, profesjonalne maszyny, umożliwiające bezproblemowe kruszenie gruzu budowlanego, ale także innych jego rodzajów. Swoim klientom jesteśmy w stanie zaoferować kruszywo o różnej grubości, o parametrach w pełni dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Swoją ofertę nasza kruszarnia gruzu kieruje zarówno do firm i przedsiębiorców indywidualnych, jak i do jednostek samorządowych administrujących obiektami budowlanymi oraz do osób prywatnych, planujących przebudowę, remont lub rozbiórkę starych obiektów.

 

Przyjmowanie gruzu z Poznania i innych miast Wielkopolski

Nasza kruszarnia przyjmuje gruz zarówno na terenie Poznania, jak i wielu miast i miejscowości w Wielkopolsce. Zapewniamy odbiór gruzu specjalnie przystosowanym pojazdem, w kontenerach lub big-bagach. Przyjmujemy każdy rodzaj gruzu, m.in.:

 • gruz betonowy pochodzący z modernizacji i rozbiórek budynków,
 • gruz budowlany, ceglany, dachówkę,
 • wymieszane elementy gruzu budowlanego (beton + elementy cegły lub pustaków),
 • elementy ceramiczne,
 • elementy konstrukcyjne, fragmenty materiałów budowlanych i wyposażenia, pozbawione niebezpiecznych substancji,
 • odpady poremontowe, w tym również gruz po modernizacjach i robotach drogowych – w tym także asfalt bez elementów smoły.

Swoim klientom zapewniamy terminową, szybką obsługę, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Jako kruszarnia gruzu z wieloletni doświadczeniem, zarówno jego odbiór, kruszenie, jak i sprzedaż kruszywa realizujemy w sposób ekologiczny i przyjazny zarówno dla klienta, jak i dla środowiska naturalnego.

 

Sprzedaż kruszywa

Oferujemy sprzedaż kruszywa w Poznaniu i Wielkopolsce, z gwarancją atrakcyjnej ceny. Na życzenie klienta, nasza kruszarnia jest w stanie zapewnić kruszywo o grubości oraz gęstości w pełni dopasowanej do potrzeb zamawiającego. Szerokie zastosowanie kruszywa m.in. przy budowie dróg i autostrad, wykonywaniu podłoża pod układanie kostki brukowej, budowie różnego rodzaju obiektów czy szeroko rozumianym utwardzaniu dróg i terenu, pozwala obniżyć koszty inwestycji, stanowiąc praktyczny sposób na pozbycie się zalegającego gruzu i poprawę estetyki otoczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat odbioru gruzu i sprzedaży kruszywa przez Alma Serwis.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44