Wywód odpadów Września

Jesteś mieszkańcem Wrześni i zastanawiasz się, co zrobić z pozostałościami po remoncie? A może kierujesz dużą budową i szukasz rzetelnej firmy, która zajmie się wywozem odpadów? Jeśli tak, zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Alma Serwis.

Jesteśmy solidnym partnerem

Dysponujemy kontenerami na gruz o wymiarach : 1,7 m³, 2 m³, 2,7 m³, 3 m³,  3,7 m³, 4 m³, 5 m³, 6 m³, 8 m³, 16 m³

 

Misją naszego przedsiębiorstwa od samego początku funkcjonowania na wielkopolskim rynku jest zapewnienie Klientom szerokiej gamy usług z zakresu odbioru śmieci. Działając jako prężnie rozwijająca się spółka, zajmujemy się odbiorem różnego rodzaju pozostałości, wywożąc je i sortując, a wszystko z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawnych oraz poszanowaniem środowiska. Odbieramy odpady zarówno od osób prywatnych, jak i od firm oraz instytucji, dysponując kontenerami o zróżnicowanej pojemności.

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz doskonała  znajomość branży pozwalają nam działać sprawnie, terminowo i kompleksowo. Poza odbiorem odpadów komunalnych od mieszkańców Wrześni zajmujemy się także wywozem problematycznych śmieci wielkogabarytowych, do których zaliczają się między innymi: krzesła, szafy, komody, fotele, wersalki, dywany, kabiny prysznicowe, wanny, piece gazowe itp. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy sprawnie i fachowo, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

 

Jakimi kontenerami do wywozu odpadów dysponujemy?

To, co wyróżnia nasze przedsiębiorstwo, to nie tylko zespół wykwalifikowanych specjalistów posiadających doświadczenie w sektorze gospodarowania odpadami. Atutem Alma Serwis jest także doskonale przygotowane zaplecze techniczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego zadania. Poza tym, że posiadamy w wyposażeniu specjalistyczny podnośnik koszowy, dysponujemy także kontenerami o zróżnicowanej pojemności. Dzięki temu umożliwiamy naszym Klientom wybór optymalnego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Bez względu na to, jakie odpady chcesz zlikwidować ze swojej posesji lub z placu budowy, możemy Ci zaproponować podstawienie kontenera o objętości:

 • 1,7 m³,
 • 2,7 m³,
 • 3,7 m³,
 • 5 m³,
 • 8 m³,
 • 10 m³,
 • 12 m³,
 • 14 m³,
 • 16 m³,
 • 34 m³.

Jeśli chcesz pozbyć się odpadów komunalnych z niewielkiego podwórka, z całą pewnością wystarczający będzie kontener o niedużej pojemności. Jeśli natomiast chcesz, abyśmy odebrali od Ciebie gruz, resztki tynków czy materiały konstrukcyjne zawierające gips z placu budowy, wówczas znacznie bardziej opłacalne będzie wynajęcie większego pojemnika. Nasze kontenery na odpady dostarczamy nie tylko na terenie Wrześni, ale całego województwa wielkopolskiego.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44