Wywóz odpadków Komorniki

Świadcząc szeroką gamę usług z zakresu odbioru śmieci, zajmujemy się nie tylko wynajmem kontenerów czy kruszeniem gruzu.

Jesteśmy solidnym partnerem

Dysponujemy kontenerami na gruz o wymiarach : 1,7 m³, 2 m³, 2,7 m³, 3 m³,  3,7 m³, 4 m³, 5 m³, 6 m³, 8 m³, 16 m³

 

Oferta przygotowana przez Alma Serwis obejmuje także sprawny i terminowy wywóz odpadów, który realizujemy na zlecenia Klientów zamieszkujących na terenie podpoznańskich Komornik. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego wyzwania, wykonując je z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem środowiska przyrodniczego. Naszym atutem jest nie tylko doskonale wykwalifikowana kadra pracowników, ale także bogate zaplecze techniczne. Dysponujemy specjalistycznym wysięgnikiem koszowym oraz kontenerami  o zróżnicowanej pojemności. Dzięki temu dajemy możliwość zamówienia optymalnego rozwiązania dopasowanego do konkretnych potrzeb. Podczas gdy do wywozu odpadów z małych podwórek wystarczający będzie kontener o pojemności 1,7 m³, to do likwidacji pozostałości po dużej budowie można zamówić zbiornik o objętości wynoszącej 14, 16 lub 34 m³.

 

Jakie odpady wywozimy z Komornik?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, zajmujemy się odbiorem zarówno nieczystości funkcjonalnych, jak i przemysłowych. W zakres naszej oferty wchodzi między innymi wywóz odpadów budowlanych i poremontowych, który realizujemy zgodnie z wymaganiami obowiązujących na terenie naszego kraju przepisów prawnych.

Przykładowe pozostałości po budowie i remoncie, które możemy odebrać i zutylizować to:

 • gruz ceglany i betonowy,
 • materiały ceramiczne,
 • resztki tynków, tapet, oklein,
 • wełna mineralna,
 • opakowania po farbach,
 • materiały konstrukcyjne zawierające gips,
 • wykładziny podłogowe z żywicy epoksydowej,
 • folie,
 • szkło,
 • styropian itp.

Oprócz odbioru gruzu czy pojemników po chemikaliach specjalizujemy się także w kompleksowym wywozie odpadów wielkogabarytowych. Na indywidualne życzenie Klientów z Komornik i okolic przyjmujemy niepotrzebne tapczany, szafy, fotele, piece gazowe i elektryczne, a także wiele innych przedmiotów o niestandardowych wymiarach.

Oferujemy odbiór śmieci zarówno od osób prywatnych, jak i od wszelkiego rodzaju firm oraz instytucji. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie, terminowo i z należytym zaangażowaniem, mając na uwadze zasady bezpieczeństwa oraz obowiązujące przepisy prawne. Jako profesjonalna firma dysponujemy wszelkimi niezbędnymi zezwoleniami oraz koncesjami uprawniającymi nas do wywozu odpadów pozostałych po budowie, remoncie itp.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44