Wywóz gruzu Puszczykowo

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę wywozu gruzu w Puszczykowie. Nasza firma, od lat specjalizuje się w wywozie gruzu oraz innych odpadów posiadając szeroką ofertę kontenerów o wymiarach odpowiadających zapotrzebowaniu.

Jesteśmy solidnym partnerem

Dysponujemy kontenerami na gruz o wymiarach : 1,7 m³, 2 m³, 2,7 m³, 3 m³,  3,7 m³, 4 m³, 5 m³, 6 m³, 8 m³, 16 m³

 

Serdecznie witamy na stronie naszej firmy Alma Serwis. Na rynku wywozu odpadów działamy profesjonalnie już od kilku lat, dlatego mogą Państwo liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz obsługę z uwzględnieniem wszelkich wymogów Klienta. Do wywozu gruzu używamy specjalnych kontenerów o pojemności od 1,7 do 8 m3, co gwarantuje Państwu duży wybór w zależności od zapotrzebowania. 


Dojedziemy w każde miejsce i do każdego miasta w okolicy Poznania, więc także do Puszczykowa.

 

Jesteśmy bardzo skuteczni, działamy sprawnie i zawsze trzymamy się ustalonych terminów przywozu kontenera i odbioru go od Klienta, by nie zalegał zbyt długo pod Państwa domem. Wywóz gruzu z naszą pomocą będzie więc maksymalnie bezproblemowy, a jedyne co po sobie zostawimy to miłe wrażenie. Nie muszą się Państwo martwić o cenę usługi. Konkurencyjność tej części naszej oferty zapewnia nam jedno z lepszych miejsc w tej branży.

 

Kontaktując się z nami na pewno Państwo nie pożałują!

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44