Wywóz śmieci Września

Wynajem kontenerów na śmieci w Wrześni i okolicach. W rozmiarach dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Specjalizujemy się w wywozie śmieci od wielu lat, oferując naszym klientom nie tylko kontenery, ale również profesjonalne doradztwo i miłą obsługę.

Jesteśmy solidnym partnerem

Dysponujemy kontenerami na gruz o wymiarach : 1,7 m³, 2 m³, 2,7 m³, 3 m³,  3,7 m³, 4 m³, 5 m³, 6 m³, 8 m³, 16 m³

 

Przedsiębiorstwo Alma Serwis funkcjonuje na wielkopolskim rynku od kilkudziesięciu lat, specjalizując się w wywozie śmieci między innymi od Klientów zamieszkujących we Wrześni. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wciąż są osoby, które pozostawiają różnego rodzaju odpady w nielegalnych miejscach. W wyrzucanych na ulice workach znajduje się nie tylko gruz ceglany. Nierzadko można się w nich natknąć także na pozostałości materiałów budowlanych zawierających resztki farb, rozpuszczalników czy wielu innych toksycznych chemikaliów. Takie śmieci nie tylko zanieczyszczają środowisko, ale stanowią też zagrożenie dla ludzkiego zdrowia. Dlatego, jeśli posiadasz odpady po budowie, remoncie czy jakiekolwiek inne i nie wiesz, co z nimi zrobić, koniecznie skontaktuj się ze specjalistami z Alma Serwis.

 

Jakie śmieci możemy od Ciebie odebrać?

Naszą misją od samego początku prowadzenia działalności jest gospodarowanie odpadami w sposób odpowiedzialny, z poszanowaniem przyrody oraz z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawnych. Jako solidny partner, podejmujemy się współpracy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z firmami oraz instytucjami funkcjonującymi we Wrześni. Gwarantując w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę, zajmujemy się odbiorem wszelkiego rodzaju odpadów, dokładając starań, aby za każdym razem trafiły one w odpowiednie miejsce składowania oraz utylizacji.

Dzięki kontenerom o zróżnicowanej pojemności specjalizujemy się w odbiorze następujących śmieci:

 • pozostałych po budowie i remoncie, do których jest zaliczany nie tylko gruz ceglany i betonowy. Do tego rodzaju odpadów należą również materiały ceramiczne, resztki tapet, wełna mineralna, styropian, opakowania po klejach i farbach, a także podłogi zawierające żywicę;
 • problematycznych odpadów wielkogabarytowych, których przewóz sprawia trudności z uwagi na rozmiar oraz ciężar – do tego typu śmieci zalicza się między innymi krzesła, komody, wersalki, szafy, materace, dywany, zlewy, wanny, kabiny prysznicowe, piece gazowe i elektryczne, wózki dziecięce itp.;
 • ziemi oraz odpadów zielonych, czyli liści, drobnych gałęzi, dużych ilości trawy, roślin zalegających na balkonie i tarasie itp.

Usługi, które obejmują odbiór i wywóz śmieci od Klientów z Wrześni, realizujemy zarówno w formie jednorazowych zleceń, jak i długofalowej współpracy. Prowadząc działalność w zakresie gospodarowania odpadami, posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, koncesje oraz certyfikaty na sprzęt, którym dysponujemy.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44