Wywóz śmieci Komorniki

Z przyjemnością prezentujemy naszą usługę wywozu śmieci w Komornikach. Jesteśmy doświadczoną firmą, gotową zadbać o efektywne i ekologiczne pozbycie się wszelkich odpadów, dbając o czystość i ekologię. Zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy solidnym partnerem

Dysponujemy kontenerami na gruz o wymiarach : 1,7 m³, 2 m³, 2,7 m³, 3 m³,  3,7 m³, 4 m³, 5 m³, 6 m³, 8 m³, 16 m³

 

Alma Serwis oferuje kompleksowe usługi z zakresu gospodarowania odpadami na terenie całego województwa wielkopolskiego, przyjmując zlecenia między innymi od Klientów zamieszkujących Komorniki. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz bardzo dobrze przygotowanemu zapleczu technicznemu zajmujemy się wywozem śmieci nie tylko od osób prywatnych, ale także od firm, instytucji itp. Naszą misją od samego początku działalności na rynku jest zapewnienie sprawnego odbioru wszelkiego rodzaju odpadów, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i przy poszanowaniu środowiska przyrodniczego. Jako zespół profesjonalistów posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia i koncesje, a zatrudniane przez nas osoby dysponują odpowiednimi certyfikatami.

 

Jakie śmieci wywozimy z Komornik?

Patrole Straży Miejskiej, które raz na jakiś czas kontrolują miasto pod kątem czystości, bardzo często napotykają porzucone śmieci w workach. Najczęściej znajduje się w nich gruz, jednak nie tylko. Coraz częściej na ulice wyrzucane są także stare meble, a nawet różnego rodzaju opakowania po toksycznych chemikaliach, które zanieczyszczają środowisko i stwarzają niebezpieczeństwo dla ludzkiego zdrowia.

Jeśli jesteś mieszkańcem Komornik i nie wiesz, co zrobić ze śmieciami budowlanymi, poremontowymi, czy z odpadami zielonymi, zgłoś się do Alma Serwis. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu w wykonywane zadania pomożemy Ci zlikwidować wszelkie uciążliwe pozostałości na terenie Twojej posesji. Jako profesjonalna firma świadcząca usługi z zakresu gospodarowania odpadami dysponujemy pojemnymi kontenerami przystosowanymi do wywozu wszelkiego typu śmieci, które jesteśmy w stanie podstawić praktycznie w każde wyznaczone miejsce. Dodatkowo posiadamy w wyposażeniu specjalistyczny wysięgnik koszowy oraz worki kontenerowe Big Bag, które pozwalają w łatwy i szybki sposób zgromadzić nieczystości pozostałe po budowie, remoncie itp.

W ramach świadczonych usług zapewniamy wywóz śmieci:

 • budowlanych i poremontowych (gruz, skute tynki, stare kafle, opakowania po farbach i klejach, szkło, resztki rozpuszczalników),
 • gabarytowych (tapczany, lodówki, łóżka, piece elektryczne itp.),
 • zielonych (ziemia, liście, gałęzie).

Podejmując się realizacji zleceń w zakresie wywozu śmieci, dokładamy wszelkich starań, aby transport został przeprowadzony zgodnie z oczekiwaniami Klientów i poszanowaniem środowiska. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie, terminowo oraz na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44