Kruszenie gruzu Suchy Las

Wszystkim firmom, jednostkom administracyjnym oraz klientom indywidualnym zamieszkującym Suchy Las i okolice, nasza kruszarnia pragnie zaoferować kompleksową i profesjonalną usługę kruszenia gruzu oraz sprzedaży kruszywa.

Jesteśmy solidnym partnerem

Zapewniamy odbiór gruzu oraz jego kruszenie za pomocą niezawodnych, sprawdzonych maszyn. Kruszony gruz stanowi szybki i w pełni ekologiczny sposób na uporanie się z zalegającymi odpadami po remoncie, budowie czy rozbiórce. Dodatkowo tego rodzaju kruszywa posiadają liczne zastosowania, takie jak:

 • podłoże przy budowie dróg i autostrad,
 • podsypka pod układanie kostki brukowej na placach, chodnikach, parkingach itp.,
 • forma utwardzenia terenu oraz jego niwelacji,
 • inwestycje budowlane,
 • utwardzanie dróg lokalnych oraz gruntowych, dojazdów do pól itp.,
 • wykonywanie podłoża pod instalacje kanalizacyjne, wodociągowe, gazownicze.

 

Przyjmowanie gruzu – Suchy Las

Bez względu na to, czy na terenie Suchego Lasu lub okolic planujesz remont, przebudowę lub rozbiórkę starego budynku, zleć nam odbiór gruzu z placu budowy i pozbądź się zalegających odpadów raz na zawsze. Zapewniamy odbiór gruzu od klienta oraz jego bezpieczny transport w kontenerach lub workach big-bag na miejsce składowania i kruszenia.

Nasz kruszarnia przyjmuje każdy rodzaj gruzu, m.in.:

 • gruz budowlany i odpady poremontowe,
 • gruz jednolity (beton, cegła, pustak, dachówka),
 • gruz zmieszany (np. elementy betonu wymieszane z cegłą)
 • ceramikę i wyposażenie,
 • asfalt niezawierający smoły.

 

Sprzedaż kruszywa

Oprócz odbioru gruzu i jego recyklingu, nasza firma zajmuje się również sprzedażą kruszywa do inwestycji budowlanych, drogowych czy utwardzania terenu. Na życzenie klienta, jesteśmy w stanie dostarczyć kruszywo drobne lub grube, o grubości oraz gęstości dopasowanej do charakteru wykonywanej inwestycji, oraz do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie dostawy kruszywa na miejsce wskazane przez zamawiającego. Nasza kruszarnia działa na rynku od lat, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić klientom najwyższy standard obsługi oraz kruszywo o najlepszych parametrach technicznych, produkowane przez naszych doświadczonych pracowników oraz nowoczesny i niezawodny sprzęt.

Chcesz zlecić odbiór zalegającego gruzu? A może interesuje Cię zakup kruszywa w Suchym Lesie lub okolicach? Skontaktuj się z nami, określ swoje potrzeby, a my zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie! Zadzwoń do nas, napisz lub odwiedź nasze biuro osobiście, aby dowiedzieć się więcej o metodach stosowanych w naszej kruszarni oraz o parametrach oferowanego przez nas kruszywa.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

  Obszar działania

  Działamy na terenie Poznania i okolic

  Kontenery na gruz i Usługi Podnośnika Koszowego w Poznaniu

  ALMA Serwis

  ul. Sadowa 14/2,

  62-002 Suchy Las, Polska

  NIP: 777-313-65-44